Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Jak zrobić zaprawki
w samochodzie

Drobne uszkodzenia lakieru, możemy zabezpieczyć za pomocą zaprawek. W naszym sklepie znajdziecie Państwo ponad 1600 kolorów zaprawek, pokrywających w ponad 90%  gamę kolorystyczną używanych w Polsce samochodów. Nasi pracownicy dobiorą kolor zaprawki do Państwa samochodu.

Prace rozpoczynamy od przemycia uszkodzonego miejsca za pomocą zmywacza antysilikonowego. Następnie potrząsamy zaprawką w celu wymieszania lakieru. Odkręcamy zaprawkę i za pomocą wewnętrznego pędzelka zamalowujemy uszkodzenie lakieru. Zaprawka wysycha w kilkadziesiąt minut. Przy niektórych kolorach i głębszych uszkodzeniach może być konieczne położenie drugiej warstwy. Jeżeli w uszkodzonym miejscu występuje rdza, konieczne jest zastosowanie odrdzewiacza oraz podkładu, który możecie Państwo nabyć w naszym sklepie. Niewykorzystaną resztę zaprawki możemy przechowywać w pozycji do góry dnem przez kilka lat.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00