Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Szpachlówki

Nasz sklep lakierniczy przy ulicy Centralnej 53e oferuje ponad 30 rodzajów szpachlówek. Dlaczego tak dużo? Po pierwsze oferujemy je w różnych opakowaniach. W zależności od wielkości naprawy, możecie je Państwo kupić w ilości 0,2kg, 0,6kg, 0,75kg, 1l, 2kg, 4kg i 10kg.

Po drugie, podczas napraw blacharsko lakierniczych istnieje potrzeba stosowania różnych typów szpachlówek w zależności od miejsca naprawy i przewidywanej grubości warstwy masy szpachlowej. Przy grubszych warstwach zalecane jest stosowanie szpachli z wypełnieniem w postaci włókien szklanych, pyłu aluminiowego, lub mikrokulek. Do napraw cienkowarstwowych użyjemy szpachlówek wykończeniowych, w których wypełniacz jest drobno zmielony i dzięki temu możemy uzyskać gładką powierzchnię przy szlifowaniu.

Przy naprawach lakierniczych elementów plastikowych stosuje się specjalne elastyczne szpachle do uzupełniania tworzyw sztucznych. Rozszerzeniem oferty są szpachlówki natryskowe oraz szpachle przeznaczone do renowacji samochodów zabytkowych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i pomogą Państwu w wyporze masy szpachlowej.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00