Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Lakierowanie nietypowych elementów

Dość często zgłaszają się do nas klienci, którzy z różnych powodów nie mogą uzyskać pomocy przy lakierowaniu w innych firmach. Czasem powodem jest nietypowość przedmiotu przeznaczonego do lakierowania, czasem przeszkodą są warunki pracy w których użytkowany ma być ten przedmiot, niejednokrotnie istotne jest wykonanie usługi w określonym czasie lub miejscu.

W takich sytuacjach zawsze staramy się pomóc naszemu nowemu klientowi w rozwiązaniu jego problemu. 17 lat prowadzenia firmy zajmującej się lakierami i lakierowaniem dało nam duże doświadczenie w radzeniu sobie nawet z najbardziej nietypowym zleceniem.

Przykładów może być wiele. Niedawno zgłosiła się klientka pragnąca dopasować kolor swojej kabiny prysznicowej do armatury łazienkowej wykonanej z elementów pokrytych miedzią. Problemem było dobranie odpowiednich materiałów lakierniczych, które mogłyby pracować w wilgotnym środowisku, pod wpływem chemikaliów używanych do czyszczenia kabiny a dodatkowo elementy które były przeznaczone do lakierowania były wykonane z aluminium anodyzowanego i tworzywa sztucznego z domieszką substancji ograniczających adhezję. Rozwiązaniem okazało się odpowiednie zmodyfikowanie zestawu gruntoemalii z linii Novol Industrial, które zapewniło dobrą przyczepność do wyżej wymienionych powierzchni z jednoczesnym zastosowaniem jako nośnika barwy prawdziwego pyłu miedziowego. Usługę wykonaliśmy w ciągu kilku dni ku zadowoleniu klientki.

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00