Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Narzędzia

W naszym sklepie oprócz lakierów znajdziecie Państwo duży wybór narzędzi potrzebnych przy pracach blacharskich i lakierniczych. Są to pistolety lakiernicze, polerki, szlifierki mimośrodowe elektryczne i pneumatyczne. Akcesoria do pistoletów lakierniczych, między innymi reduktory ciśnienia, filtry i odwadniacze.

Wśród naszych dostawców są wiodące firmy z branży lakierniczej, z których wyrobów na co dzień korzystają profesjonalni lakiernicy, takie jak Sata, Iwata, Devilbiss, Walcom, APP, Rupes.

Dla klientów zajmujących się lakiernictwem amatorsko, posiadamy w korzystnej cenie pistolety lakiernicze firmy Auarita. Dodatkowo naszym klientom oferujemy narzędzia pomocnicze takie jak klocki i heble lakiernicze, wyciskacze do mas, pistolety do konserwacji, szpachelki, akcesoria do wycinania szyb samochodowych.

Zapraszamy do naszego sklepu, możesz przyjść, wziąć narzędzie do ręki, obejrzeć a nasz sprzedawca zapewni Ci fachowe przeszkolenie.

Klientom zapewniamy również serwis pogwarancyjny zakupionych narzędzi.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00