Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Kosmetyki samochodowe

Właściwa pielęgnacja powłoki lakierniczej pozwala długo cieszyć się samochodem, który wygląda jak nowy, dlatego wybór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji  nadwozia jest bardzo istotną sprawą.

Środki myjące powinny być  neutralne dla lakieru i jednocześnie skutecznie usuwać zanieczyszczenia z powłok lakierowych pozostawiając błyszczącą powierzchnię, rozpuszczać i usuwać zabrudzenia z elementów szklanych, tworzyw sztucznych oraz gumy.

Muszą być wydajne o silnych właściwościach pieniących i intensywnym działaniu emulgującym oraz rozpuszczającym brud.  Skutecznie usuwać zanieczyszczenia organiczne, smary, oleje, itp. z powierzchni: lakierowanych i nielakierowanych, powierzchni emaliowanych oraz tworzyw sztucznych.

Tak więc wymagania stawiane współczesnym kosmetykom samochodowym  są bardzo wysokie. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferującymi środki do mycia samochodów, wyselekcjonowaliśmy dla Państwa szeroki wybór kosmetyków samochodowych. Znajdziecie  je na półkach w naszym sklepie wraz z fachową poradą dotyczącą stosowania.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00