Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Materiały ścierne

Nasza firma prowadzi sprzedaż materiałów ściernych przeznaczonych do obróbki wstępnej i wykańczającej w wielu branżach. Przede wszystkim jest to oferta skierowana dla branży motoryzacyjnej i meblowej, a także dla producentów kompozytów czy wyrobów z drewna. Nasze materiały ścierne są chętnie wykorzystywane są przez warsztaty samochodowe.

Oferujemy papiery i włókniny ścierne wykorzystywane do obróbki różnego rodzaju powierzchni, w tym papierowe krążki na rzep, arkusze ścierne, papiery na gąbce typu „SOFT”, krążki Cubitron firmy 3M, włókniny sprasowane, dyski z węglika w nylonie, glinki oraz specjalistyczne produkty ścierne. Dzięki wykorzystaniu oferowanych przez nas materiałów ściernych możliwa jest skuteczna i precyzyjna obróbka różnych powierzchni, w tym między innymi metalu, materiałów lakierniczych, drewna szkła czy innych tworzyw. Oferowane w naszym sklepie materiały ścierne są najwyższej jakości, gdyż naszymi dostawcami są firmy będące światowymi liderami w dziedzinie materiałów ściernych takie jak: Sunmight, Sia, 3M, Farecla oraz Matador. Wszystko to sprawia, że materiały te są bardzo wytrzymałe i charakteryzują się długim czasem pracy.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00