Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Lakierowanie stolarki okiennej

Nasza firma specjalizuje się w lakierowaniu stolarki okiennej u klienta. Wykonujemy klienta. Oferujemy też poprawki lakiernicze na stolarce aluminiowej malowanej proszkowo.

Dojeżdżamy do klienta razem z całym niezbędnym sprzętem potrzebnym do wykonania usługi. Zakres świadczonych przez nas prac obejmuje usuwanie rys, zamalowywanie obić, szpachlowanie i zamalowywanie wgnieceń. Nasza oferta skierowana jest do osób, które mają uszkodzenia na stolarce aluminiowej a jej wymiana nie wchodzi w grę. Z naszych usług korzysta wielu krakowskich developerów. Wykonujemy dla nich poprawki lakiernicze przed oddaniem inwestycji.

Wśród krakowskich obiektów na których wykonywaliśmy nasze prace są między innymi: wieżowiec Błękitek, biurowiec Axis, bloki mieszkalne na osiedlu Mozarta, Wiślane Tarasy, kilka kamienic na Kazimierzu, kilkanaście sklepów wiodącej w Polsce sieci dyskontów, oraz wiele innych obiektów użytkowych oddanych w ciągu kilku ostatnich lat. Jeśli masz problem ze stolarką aluminiową zadzwoń.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00