Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Usługi lakierowania

Rozpoznając potrzeby naszych klientów, dzięki doświadczeniu i znajomości branży, jesteśmy w stanie zaprojektować kompletny proces technologiczny adekwatny do stawianych wymagań. Dla jeszcze lepszego dopasowania, proces ten może być rozłożony na warianty. Proces zawiera zestawienie materiałów lakierniczych potrzebnych do jego prawidłowego przeprowadzenia, operacje technologiczne oraz wymagania środowiskowe.

Zapewniamy przeszkolenie pracowników klienta w zakresie procesu oraz fachową pomoc i doradztwo. Lakierowanie składa się z kilku etapów, z których każdy ma ogromne znaczenie dla idealnego efektu wykończenia powierzchni. Przebieg prac uzależniony jest od stanu i rodzaju lakierowanej powłoki. W skład całego procesu mogą wchodzić następujące etapy: dobór właściwego lakieru (uzależniony np. od rodzaju lakieru wcześniej użytego, jeśli konieczne jest uzupełnienie powłoki, ale również od wskazówek Klienta, jeśli cała powłoka ma być wymieniona), zabezpieczenie powierzchni, które nie będą lakierowane, usunięcie starej warstwy lakierniczej, wyrównanie powierzchni, pokrycie podkładem, nałożenie właściwej warstwy lakieru (jednej lub kilku), nałożenie warstwy zabezpieczającej, obróbka końcowa (np. polerowanie).

Pomiędzy poszczególnymi etapami trzeba zadbać o odpowiednie suszenie i wyrównanie nałożonych warstw. Nie każdy z etapów musi być wykonywany przy każdym konkretnym zleceniu. Jednak, aby uzyskać odpowiednią pod względem barwy i jakości powierzchnię trzeba dobrze zaplanować przebieg prac, gdyż poprawki wiążą się zwykle z koniecznością powtórnego lakierowania. Dlatego też właściwe wykonanie procesu lakierowania wymaga wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim cierpliwości przy wykonywaniu pracy. Tylko połączenie tych trzech rzeczy zaowocuje uzyskaniem powłoki o idealnej jakości.

Na zlecenie klienta, nasza firma może wykonać usługi lakierowania. Oferujemy krótkie czasy realizacji usług. Stosujemy lakierowanie metodą natrysku pneumatycznego. Specjalizujemy się w nietypowych elementach. Przyjmujemy zlecenia na lakierowanie maszyn, urządzeń, pojazdów, ale także elementów elewacji i konstrukcji przemysłowych oraz drobnych detali. Dzięki możliwościom, jakie daje nam pracownia pozwalająca na dorobienie lakieru w dowolnym kolorze i rodzaju,  możliwości wykorzystania do pracy najnowocześniejszych urządzeń, ale przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników efekty naszych prac są zawsze zgodne z oczekiwaniami Klientów. W Krakowie firma Lak-Car znana jest z przyjmowania różnych nietypowych zleceń, przez co liczba naszych stałych klientów ciągle rośnie. Na wszystkie prace lakiernicze udzielamy gwarancji.

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00