Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Środki czyszczące do użycia amatorskiego

Proces czyszczenia karoserii , komory silnika, bagażnika lub wnętrza pojazdów wymaga wyspecjalizowanych w tym celu preparatów. Dobór odpowiedniego preparatu do rodzaju zabrudzenia ułatwia pracę co niewątpliwie przekłada się na czas jego usuwania. Jeśli chodzi o pielęgnację sprawa wygląda dość podobnie, użycie odpowiedniego środka pomaga w nienagnanym utrzymaniu pojazdu w czystości.

Nasza firma oferuje szeroką gamę preparatów przeznaczonych do czyszczenia pojazdów samochodowych. Są one używane zarówno w warsztatach jak i przez indywidualnych klientów. Efektywnie usuwają zabrudzenia drogowe z karoserii samochodów osobowych, motocykli, plandek oraz zabudów samochodów dostawczych. Nie pozostawiają białych plam na elementach gumowych i plastikowych. Skutecznie myją pokrywę silnika od wewnątrz, czyszczą i odtłuszczają silnik oraz wszelkie części mechaniczne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powłok lakierowych pozostawiając błyszczącą powierzchnię. Rozpuszczają i usuwają zabrudzenia z elementów szklanych, tworzyw sztucznych oraz gumy.

Oferujemy również szeroką paletę najwyższej jakości wosków do pielęgnacji lakierów samochodowych. Między innymi Porzelack Teflon który jest łatwy w nakładaniu i polerowaniu, można nanosić na wilgotną karoserie. Po zastosowaniu gwarantuje kilkumiesięczną ochronę dla lakieru. Nie zmywa się przy myciu szamponami samochodowymi. Nie brudzi trwale elementów z tworzyw sztucznych. Preparat nadaje się do każdego rodzaju lakieru, nadając mu idealny połysk oraz tworząc na nim powłokę teflonową, która skutecznie chroni samochód przed działaniem słońca, deszczu etc. Nanotechnologia zastosowana w wosku umożliwia także przykrycie drobnych zarysowań powstałych na skutek użytkowania samochodu.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00