Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Materiały polerskie

Temat polerowania nadwozi samochodowych jest bardzo szeroki. Obejmuje polerowanie lakieru (starego posiadającego rysy lub nowego po naprawie lakierniczej), usuwanie żywic, smoły i innych zabrudzeń przylegających do nadwozia, zapolerowywanie obcierek parkingowych, polerowanie kloszy reflektorów w celu ich odnowienia i polepszenia parametrów.

Często odświeżenia przez polerowanie wymagają chromowane listwy ozdobne na naszym nadwoziu. Poleruje się też felgi w celu usunięcia osadów z klocków hamulcowych a nawet w niektórych wypadkach szyby.

Do sprawnego przeprowadzenia procesu polerowania potrzebne są odpowiednie pasty polerskie oraz materiały pomocnicze. Dla poszczególnych etapów polerowania przewidziane są odpowiednie grubości past polerskich oraz twardości gąbek polerskich.

Do polerowania wstępnego oraz grubych rys potrzebne są ostre pasty o grubym ziarnie i twarde gąbki polerskie. Polerowanie wykańczające, oraz usuwanie śladów hologramów przeprowadzimy przy pomocy past o najmniejszym ziarnie i bardzo miękkimi gąbkami polerskimi. W niektórych przypadkach do przeprowadzenia polerowania potrzebne nam będą materiały takie jak drobne papiery ścierne, glinki polerskie i preparaty do kontroli połysku.

Po procesie polerowania istotne jest zabezpieczenie uzyskanego efektu. Stosuje się do tego celu woski syntetyczne i naturalne np. Carnauba, preparaty zawierające Teflon oraz inne powłoki, które nanosi się za pomocą mikrofibry lub miękkich padów polerskich.

Nasza firma oferuje bardzo szeroki wybór materiałów polerskich takich firm jak: 3M, Farecla, APP, oraz Motip i Porzelack. Do najlepiej sprzedających się past polerskich należą: 3M Fast Cut Plus 50417, 3M Ultrafina 50383, Farecla G3, Farecla G10. Wszystkie te produkty oraz wiele innych potrzebnych do polerowania, w tym papiery ścierne, glinki polerskie, gąbki i pady znajdziecie Państwo w naszym sklepie wraz fachową poradą dotyczącą ich stosowania.

Oferujemy również maszyny do polerowania w wersjach amatorskich jak i dla profesjonalistów.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00