Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Środki do konserwacji

Mówi się, że rdza jest pierwszym właścicielem samochodu. Dlatego bardzo dużą wagę przykłada się do zabezpieczenia antykorozyjnego pojazdów. Pierwsze warstwy konserwacji samochód otrzymuje już w fabryce. Ze względów ekonomicznych zazwyczaj nie są one wystarczające.
Właściciele samochodów, którym zależy na długiej eksploatacji bez rdzy, często uzupełniają fabryczną konserwację we własnym zakresie. Naszym klientom oferujemy specjalistyczne środki do konserwacji podwozia, profili zamkniętych, komory silnika, nadkoli, oraz progów. Oferujemy je w wersji do pistoletu oraz w sprayu. Oprócz środków bitumicznych i woskowych, posiadamy w sprzedaży bezzapachowe środki do konserwacji na bazie kauczuków. W miejscach narażonych na uderzenia kamieni (nadkola, progi) polecamy elastyczne masy polimerowe, które świetnie chronią warstwy powłoki lakierniczej samochodu.Uzupełnieniem naszej oferty są specjalistyczne odrdzewiacze i chemoutwardzalne podkłady epoksydowe, które można zastosować w miejscach zaatakowanych przez korozję.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo również akcesoria i narzędzia potrzebne do samodzielnego wykonania konserwacji takie jak pistolety do konserwacji, folie do zabezpieczenia nadwozia, taśmy lakiernicze oraz kombinezony jednorazowe.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00