Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Lakierowanie seryjnych elementów

Nasi klienci często zlecają nam wykonywanie usług lakierowania seryjnych przedmiotów. Zazwyczaj  usługa lakierowania wynika z potrzeby zmiany wyglądu przedmiotu, dopasowania go  do otoczenia, odświeżenia czy innych powodów. W obecnych czasach odpowiedni wygląd przedmiotu ma znaczenie i niejednokrotnie zmiana jego wyglądu jest konieczna aby dopasować go do odpowiedniej koncepcji.
Dobrym przykładem są kamery przemysłowe. Naszymi klientami są firmy zakładające monitoring. W nowych budynkach coraz częściej zachodzi potrzeba dostosowania koloru kamery do koloru ściany elewacji. Dzięki temu kamera staje się mniej widoczna i jednocześnie jest bardziej estetyczna. Oferujemy lakierowanie kamer przemysłowych. Zmianie koloru ulega obudowa kamery wraz z uchwytem mocującym. Lakierowanie wykonujemy w taki sposób aby w żadnym stopniu nie zanieczyścić elementów optycznych.
Inną grupą przedmiotów, które często dostajemy do lakierowania są lampy biurowe typu LED. Najczęściej klient chce żeby ich kolor pasował do wystroju biura. Lakierujemy obudowę zewnętrzną lampy jednocześnie nie zamalowując źródła światła.
Równie często otrzymujemy gniazdka ścienne i wyłączniki oświetlenia. Zazwyczaj zachodzi potrzeba dostosowania koloru do designu wnętrza.
Jeśli chodzi o gamę kolorów to jest ona praktycznie nieograniczona ze względu na możliwości naszej mieszalni lakierów.
Cena usługi zależy od stopnia komplikacji lakierowania oraz ilości przedmiotów w serii i kształtuje się w przedziale od kilku do kilkudziesięciu złotych za sztukę.
Nasza przewaga wynika z tego, że usługi lakierowania wykonujemy profesjonalnymi pistoletami lakierniczymi, w pełnej technologii lakierniczej, przy użyciu chemoutwardzalnych materiałów lakierniczych (stosujemy wszystkie potrzebne warstwy w zależności od typu zlecenia).
window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00