Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Profesjonalne środki czyszczące

Nasza firma oferuje bardzo szerokie spektrum produktów dedykowanych do przemysłu transportowego między innymi chemii do mycia specjalistycznych pojazdów przewożących odpady, paliwa, żywe zwierzęta, produkty ropopochodne, cement. Nasze systemy pozwalają na zmycie zanieczyszczeń z powłok lakierniczych bez zmartwienia, iż powierzchnia pokryta lakierem zostanie uszkodzona. W naszym szerokim wachlarzu produktów znajdują się systemy do kompleksowego utrzymania w czystości samochodów ciężarowych.

Oferujemy również produkty typu antygrafiti. W bardzo prosty i szybki  sposób z naszymi produktami można usunąć graffiti z taboru kolejowego, przystanków autobusowych, znaków drogowych oraz innych powierzchni bez obaw o zniszczenie lakieru pierwotnego. Posiadamy produkty kompatybilne z farbami wodorozcieńczalnymi, alkidowymi, poliuretanowymi, epoksydowymi oraz różnego rodzaju gruntoemaliami. Tak samo skutecznie jak i łatwo można usunąć graffiti z elewacji, produkty po zastosowaniu nie pozostawiają  tzw. duszków.

Wszystkie produkty spełniają wymagania  znaków drogowych – Standard Practice for Determination of Graffiti Resistance oraz wymagania Państwowego Zakładu Higieny, co potwierdza dokumentacja zgodna z REACH.

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych, kompleksowych systemów do przygotowania metali przed malowaniem między innymi produkty do trawienia aluminium, oczyszczania stali i pasywacji ocynku. Nasze produkty mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu takich jak przemysł samochodowy, górniczy, lotniczy oraz w produkcji specjalnej.

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00