Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Jak szybko usunąć
rysy i obcierki

Rysy i obierki parkingowe, potrafią zepsuć wygląd najładniejszego auta. Jeżeli nie są zbyt głębokie można je szybko usunąć.

Zaczynamy do umycia uszkodzonego miejsca w celu pozbycia się przyklejonych ziarenek piasku.

Następnie na bawełnianą ściereczkę nakładamy samochodową pastę polerską w objętości porównywalnej do ziarna fasoli. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kilkanaście rodzajów past polerskich przeznaczonych do ręcznego usuwania rys. Nasi pracownicy doradzą Państwu odpowiednią pastę, która najlepiej poradzi sobie z istniejącą rysą.

Ściereczkę przykładamy do rysy i wykonujemy koliste ruchy aż do jej zniknięcia. Metoda ta usuwa również większość obcierek parkingowych, plam z asfaltu i żywic.

Przy głębszych rysach przed polerowaniem można zastosować szlifowanie wodnym papierem ściernym w celu przyspieszenia prac. Należy używać papierów o grubości od 1500 do 3000. Szlifowanie wykonujemy ostrożnie aby nie przetrzeć warstwy lakieru nawierzchniowego.

Po zakończeniu polerowania należy umyć karoserię z resztek pasty i nałożyć wosk samochodowy.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-16:00