Skontaktuj się z nami: +48 (0) 12 686 14 80
qr

Lakiery przemysłowe

W naszej ofercie znajduje się specjalistyczna linia lakierów NOVOL INDUSTRIAL Coating Systems adresowana do klientów przemysłowych, zajmujących się produkcją oraz naprawą: koparek, dźwigów, autobusów, wagonów, naczep, maszyn rolniczych i budowlanych oraz zabudów specjalistycznych, konstrukcji stalowych, zbiorników itp. INDUSTRIAL Coating Systems to pełna technologia wymalowań przemysłowych, na którą składają się lakiery, podkłady antykorozyjne, szpachlówki oraz materiały uzupełniające mające swoje zastosowanie zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim. Mieszalnik przemysłowy Novol INDUSTRIAL Coating Systems został opracowany z myślą o produkcji małych i średnich partii lakierów nawierzchniowych dla zróżnicowanych zastosowań przemysłowych. Jesteśmy w stanie dorobić lakier przemysłowy już od ilości 1 litr.

 

System lakierów Novol Industrial pozwala na wymieszanie żądanego lakieru w kilka minut, co  w znacznym stopniu skraca czas dostawy produktu. Jest to profesjonalny system przygotowania lakierów przemysłowych, pozwalający uzyskać różne wykończenia nawierzchniowe np. połysk, satyna, matt, również struktura, w zależności od zastosowanego spoiwa żywicznego i innych dodatków. Mieszalnik przemysłowy składa się ze skoncentrowanych past pigmentowych oraz kilkudziesięciu spoiw żywicznych, które mieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach pozwalają na uzyskanie żądanego koloru w wybranym typie lakieru nawierzchniowego: akryl, poliuretan, alkid, epoksyd. Produktem końcowym może być zarówno lakier jak i gruntoemalia. Dzięki temu możemy szybko dostarczyć lakier w oczekiwanym przez klienta kolorze i o określonych właściwościach.

System lakierów Novol Industrial

Z punktu widzenia odbiorcy końcowego, bardzo istotną rzeczą jest zróżnicowanie właściwości lakieru przemysłowego pod kątem jego zastosowania. Przykładowo na części maszyn jak koparki, dźwigi, różnego rodzaju zabudowy na ciężarówkach naszym klientom przygotowujemy lakiery o innych właściwościach niż na elewacje budynków, części wiaduktów, słupy stalowe lub zbiorniki.

Lakierami zajmujemy się od 17 lat i dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią technologię lakierowania dla konkretnego obiektu naszego klienta. Nie musisz znać się na tematyce lakierów. Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach a my przygotujemy Ci odpowiedni wybór lakierów wraz z technologią ich użycia. Podczas przygotowywania technologii weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki, o których nam powiesz, również te dotyczące produktywności i kosztów.

 

Paleta kolorów Novol industrial

Lakiery przemysłowe z linii Novol Industrial oferujemy w szerokiej kolorystyce. Według dyspozycji klienta przygotowujemy kolory w systemie RAL, British Standard, NCS, Pantone. Lakiery na ciężarówki i autobusy: DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Scania, Volvo, Renault, Bova, Setra, Kamaz, Neoplan, Irizar, Vdl, Solaris, Isuzu, Autosan i inne. Kolory flotowe np. UPS, Fedex, DHL, kolory wylakierowań stacji benzynowych oraz innych znanych marek. Zapewniamy szeroki wybór kolorów do sprzętu rolniczego np. John Deere, Lamborghini, Ursus, Class, New Holland, Massey Ferguson itd. Bogatą ofertę stanowią  receptury na kolory sprzętu budowlanego np.: Caterpillar, Komatsu, Kobelco, Volvo, Liebherr, Dressta,  Atlas, Bobcat, Hyundai, JCB, Manitou, Doosan, Takeuchi, Dieci, Terex, Liugong, Hitachi, Ausa. Dorabiamy też lakiery do przyczep i naczep: Krone, SchwartzMuller, Meller Kiper, KH Kipper, Schmitz, Zasław, Wielton, Stokota.

Posiadamy nowoczesny spektrofotometr firmy X-Rite dedykowany do lakierów przemysłowych, zestrojony z bazą kolorów Novol. Dzięki niemu jesteśmy w stanie dokonać pomiaru koloru na podanym przez klienta elemencie maszyny. Pozwala to na uzyskanie dobrego dopasowania odcienia dorabianego koloru.

window

O nas

Zajmujemy się dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych. Naszymi klientami są zakłady lakiernicze z Krakowa i całego regionu.

Oprócz tego oferujemy materiały lakiernicze, sprzęt do lakierowania, a także usługi związane z lakierowaniem.

Adres firmy

ul.Centralna 53E, 31-586 Kraków

tel/fax +48 (0) 12 686 14 80

tel. kom. +48 (0) 608 352 305 (Speak english)

e-mail: bart_klos@o2.pl

Dojazd

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00-17:00